Ürün seçeneklerimiz

CMB Reefers olarak satışını yaptığımız carrier kamyon soğutucu ürünlerine ilişkin fotoğraflar yukarıda yer almaktadır.

İkinci el Carrier kamyon soğutucu ürünlerimiz, tamamıyla sektördeki deneyimimiz doğrultusunda gerekli tüm kontroller yapılarak temin edilmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz carrier soğutucu ürünlerin tamamına firma olarak 6 ay garanti veriyoruz.

Satış sonrası destek ve carrier kamyon soğutucu ürünler ile ilgili danışmanlık hizmeti talepleriniz ile ilgili iletişim sayfamıza tıklayınız.

İkinci el soğutucu ünite satış ve teknik destek ekibimiz sayesinde carrier kamyon soğutucu problemlerinizin çözümü artık çok daha hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Firma olarak misyonumuz özellikle oldukça yüksek maliyetli olan sıfır carrier soğutucu ürünlerinden ziyade sektörün ikinci el piyasasını sahip olduğumuz tecrübe ile hareketlendirmektir. Bunun dışında da frigo sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek en son yeniliklere yönelik hem ürün temini yapıyoruz hem de teknik bölümümüzü buna göre geliştiriyoruz.

Frigo taşımacılığında ikinci el carrier soğutucu seçeneği sayesinde lojistik sektörü CMB Reefers ile hız ve verim kazanacak.

Özellikle carrier soğutucu ürünlerinde dar bir pazar olması nedeniyle frigo taşımacılık yapan firmalar ne yazık ki fazla seçeneğe sahip değiller.

CMB Reefers olarak en önemli amacımız; carrier kamyon soğutucu sektöründeki en önemli problemlerden biri olan sektördeki firma azlığını çözmek ve rekabeti arttırmaktır. Bu sayede, hem frigo taşımacılık yapan şirketlerde yetkili konumda olan yönetici personele hem de doğrudan işin içinde olan şoförlerimize doğrudan işin içinden bir çözüm sunmaktır. Sunduğumuz işin içinden olan çözümler sayesinde frigofirik araç kullanan şoförlerin ve firmaların thermoking soğutucular ile ilgili yaşadıkları problemlerde artık çözümlerini daha uygun maliyetle gerçekleştirmeyi sağlamak istiyoruz.