Hakkımızda

CMB Reefers firması olarak Kasım 2018 tarihinde ikinci el termoking araç soğutucuları piyasasında hizmet vermeye başladık.

Misyonumuz

Thermoking sektöründe 20 yılı aşkın bir süreye yayılan tecrübemizi Afrika ve Avrupa üzerinden getirdiğimiz ikinci el carrier soğutucu ürünlerin her çeşidini lojistik sektörüne sunmak ve müşterilerimiz ile olan ilişkimizi bir iş ilişkisinden ziyade bir çözüm ortaklığına çevirmektir.

Vizyonumuz

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan frigo soğutuculu araç taşımacılığında alternatif bir çözüm sunmak ve bu alanda hizmet veren firmalar için düşük maliyetli ürün seçenekleri sunarak sektöre hız kazandırmak.

Bu noktada gerek ikinci el carrier soğutucu ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, ikinci el veya sıfır tüm carrier soğutucu ürünleri ile ilgili de danışmanlık hizmetini sektörün güncel dinamiklerini göz önünde bulundurarak veriyoruz.

 

CMB Reefers kurucusu: Çağlar M. Bircan

Özgeçmiş

Sektöre 1999 yılında giriş yaptı. Sırasıyla Safkar, Aurora ve Doğuş Otomotiv şirketlerinde farklı görevlerde yer aldı. Sektörde yirmi yıla uzanan kariyerinde sektörün lider markaları olan Thermo King, Carrier ve Safkar ürünlerinde uzmanlaştı. Türkiye’de Thermo King ürünlerinin satışlarını yanı sıra yetkili satıcı ve servis ağı kurulumu, eğitimi ve yönetimi görevlerini üstlendi. Başta Avrupa olmak üzere Orta Doğu’da sektörel organizasyonlarda yer alan Çağlar M. Bircan, uluslararası pazarı yakından tanıma fırsatını buldu ve bu sayede ürün ağı ile müşteri portföyünü de uluslararası arenaya taşıdı.

CMB Reefers’ın Ana Hizmet Alanları

– Garantili ikinci el ürün temini (treyler üniteleri, kamyon üniteleri)

– İkinci el ve yeni ürün takasları

– Servis ve yedek parça hizmetleri

– Frigo taşımacılığı hakkında danışmanlık hizmetleri

CMB Reefers Hizmet Alanları

– Soğuk zincirin en önemli halkası olan nakliyeye, verimli ve kesintisiz çözümler,

– 20 yıllık birikim ile müşteri odaklılık,

– Montaj ve Satış Sonrası Hizmet desteği sunar.